Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kalamata Olives Whole | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Kalamata Olives Whole
Other
Kalamata Olives Whole
440g · Always Fresh
Coles
$7.60
$1.73 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.60
Lowest
$7.60
Highest
$7.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
330g
$1.67 / 100g
Best value per 100g
$5.50
440g
$1.73 / 100g
Viewing
$7.60
Details
Aisle
Other
Brand
Always Fresh
Size
440g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Macro Organic Wholemeal Spirals
at Woolworths
500g
$1.95
39c / 100g
$1.34 less per 100g
Add to cart
Woolworths Champignon Whole
at Woolworths
400g
$1.65
41.3c / 100g
$1.31 less per 100g
Add to cart
Coles
$7.60
Add from Coles
McKenzie's Green Lentil Whole
at Woolworths
1kg
$4.80
48c / 100g
$1.25 less per 100g
Add to cart
Woolworths Whole Kalamata Olives
at Woolworths
350g
$2.40
68.6c / 100g
$1.04 less per 100g
Add to cart