Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pretzels | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Pretzels
Snacks & Confectionery
Pretzels
500g · Beigel & Beigel
Coles
$4.50
90c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$2.33 / 100g
$3.50
150g
$2.33 / 100g
$3.50
500g
90c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Beigel & Beigel
Size
500g
Store brand
No
Coles
$4.50
Add from Coles