Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lemon Juice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Lemon Juice
Drinks
Lemon Juice
1L · Cortas
Coles
$4.50
$4.50 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
Cortas
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Apple And Mango Juice 2L
at Aldi
2L
$2.59
$1.29 / L
$3.21 less per L
Add to cart
Apple Juice 2L
at Aldi
2L
$2.59
$1.29 / L
$3.21 less per L
Add to cart
Coles
$4.50
Add from Coles
Apple And Blackcurrant Juice 2L
at Aldi
2L
$2.59
$1.29 / L
$3.21 less per L
Add to cart
Woolworths Apple Juice
at Woolworths
2L
$2.70
$1.35 / L
$3.15 less per L
Add to cart