Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Apple Juice 2L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Apple Juice 2L
Drinks
Apple Juice 2L
2L · WESTCLIFF
Aldi
$2.59
$1.29 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.59
Lowest
$2.59
Highest
$2.59
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1L
$2.39 / L
$2.39
1.5L
$2.10 / L
$3.15
1.5L
$2.10 / L
$3.15
2L
$1.29 / L
Best value per L
Viewing
$2.59
Details
Aisle
Drinks
Brand
WESTCLIFF
Size
2L
Store brand
No
Aldi
$2.59
Add from Aldi