Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Speckled Snakes | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Speckled Snakes
Snacks & Confectionery
Speckled Snakes
130g · Allen's
Coles
$2.50
$5.00
$1.92 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
130g
$1.92 / 100g
Viewing
$2.50
200g
$1.25 / 100g
Best value per 100g
$2.50
470g
$1.28 / 100g
$6.00
1kg
$1.40 / 100g
$14.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Allen's
Size
130g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Snakes 520g
at Aldi
520g
$3.99
76.7c / 100g
$1.16 less per 100g
Add to cart
Sweet and Sour Twin Snakes 280g
at Aldi
280g
$3.69
$1.32 / 100g
60.5c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.50
Add from Coles