Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cracked Pepper Crackers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Cracked Pepper Crackers
Snacks & Confectionery
Cracked Pepper Crackers
227g · Ritz
Coles
$3.50
$1.54 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$2.00 / 100g
$2.00
160g
$1.25 / 100g
Best value per 100g
$2.00
160g
$1.25 / 100g
$2.00
184g
$2.17 / 100g
$4.00
217g
$1.61 / 100g
$3.50
227g
$1.54 / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sanz Crackers 250g
at Aldi
250g
$0.95
38c / 100g
$1.16 less per 100g
Add to cart
Eton Original Crackers 225g
at Aldi
225g
$1.49
66.2c / 100g
88c less per 100g
Add to cart
Coles
$3.50
Add from Coles
Viewing
$3.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Ritz
Size
227g
Store brand
No
Rice Crackers Seaweed 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
59.2c less per 100g
Add to cart
Rice Crackers Cheese 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
59.2c less per 100g
Add to cart