Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snackz Crackers Tasty Chedder Cheese | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Snackz Crackers Tasty Chedder Cheese
Snacks & Confectionery
Snackz Crackers Tasty Chedder Cheese
100g · Ritz
Coles
$2.00
$2.00 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Ritz
Size
100g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Rice Crackers Cheese 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
$1.05 less per 100g
Add to cart
Cheese & Onion Crinkle Cut Chips 230g
at Aldi
230g
$2.49
$1.08 / 100g
91.7c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.00
Add from Coles
Corn Chips Nacho Cheese 200g
at Aldi
200g
$2.39
$1.20 / 100g
80.5c less per 100g
Add to cart
Corn Chips Cheese Extreme 200g
at Aldi
200g
$2.39
$1.20 / 100g
80.5c less per 100g
Add to cart