Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sea Salt & Balsamic Vinegar Flavoured Rice Cakes 160g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Sea Salt & Balsamic Vinegar Flavoured Rice Cakes 160g
Pantry
Sea Salt & Balsamic Vinegar Flavoured Rice Cakes 160g
160g · DAMORA
Aldi
$1.99
$1.24 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.99
Lowest
$1.99
Highest
$1.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
120g
$3.33 / 100g
$3.99
150g
$1.06 / 100g
Best value per 100g
$1.59
160g
$1.24 / 100g
Viewing
$1.99
Details
Aisle
Pantry
Brand
DAMORA
Size
160g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Ayam Instant Noodles 10 Cakes
at Woolworths
700g
$5.30
75.7c / 100g
48.7c less per 100g
Add to cart
Natural Thin Rice Cakes
at Coles
150g
$1.70
$1.13 / 100g
11c less per 100g
Add to cart
Aldi
$1.99
Add from Aldi