Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Original Thin Brown Rice Cakes 150g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Original Thin Brown Rice Cakes 150g
Pantry
Original Thin Brown Rice Cakes 150g
150g · DAMORA
Aldi
$1.59
$1.06 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.59
Lowest
$1.59
Highest
$1.59
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
120g
$3.33 / 100g
$3.99
150g
$1.06 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.59
160g
$1.24 / 100g
$1.99
160g
$1.24 / 100g
$1.99
Details
Aisle
Pantry
Brand
DAMORA
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Ayam Instant Noodles 10 Cakes
at Woolworths
700g
$5.30
75.7c / 100g
30.3c less per 100g
Add to cart
Aldi
$1.59
Add from Aldi