Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Rice Crackers Cheese | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Rice Crackers Cheese
Snacks & Confectionery
Rice Crackers Cheese
90g · Peckish
Coles
$1.85
$2.50
$2.06 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.85
Lowest
$1.85
Highest
$1.85
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Peckish
Size
90g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Rice Crackers Cheese 100g
at Aldi
100g
$0.95
95c / 100g
$1.11 less per 100g
Add to cart
Cheese & Onion Crinkle Cut Chips 230g
at Aldi
230g
$2.49
$1.08 / 100g
97.3c less per 100g
Add to cart
Coles
$1.85
Add from Coles
Corn Chips Nacho Cheese 200g
at Aldi
200g
$2.39
$1.20 / 100g
86.1c less per 100g
Add to cart
Corn Chips Cheese Extreme 200g
at Aldi
200g
$2.39
$1.20 / 100g
86.1c less per 100g
Add to cart