Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fruit Nut Milk Block | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Fruit Nut Milk Block
Dairy & Eggs
Fruit Nut Milk Block
90g · Well Naturally
Coles
$5.50
$7.00
$6.11 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Well Naturally
Size
90g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
$5.21 less per 100g
Add to cart
Hillview Cheese Block
at Woolworths
1kg
$9.30
93c / 100g
$5.18 less per 100g
Add to cart
Coles
$5.50
Add from Coles
Woolworths Tasty Cheese Block
at Woolworths
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
$5.06 less per 100g
Add to cart
Woolworths Extra Tasty Cheese Block
at Woolworths
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
$5.06 less per 100g
Add to cart