Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sour Mates Bag | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Sour Mates Bag
Other
Sour Mates Bag
140g · Trolli
Coles
$2.50
$3.00
$1.79 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
140g
$1.79 / 100g
Viewing
$2.50
264g
$2.27 / 100g
$6.00
300g
$2.00 / 100g
$6.00
500g
$1.80 / 100g
$9.00
1kg
$1.20 / 100g
Best value per 100g
$12.00
1kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Bagels Plain 4 Pack 360g
at Aldi
360g
$2.99
83.1c / 100g
95.5c less per 100g
Add to cart
Abe's Bagels Low Carb
at Woolworths
360g
$5.50
$1.53 / 100g
25.8c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.50
Add from Coles
$1.20 / 100g
$12.00
Details
Aisle
Other
Brand
Trolli
Size
140g
Store brand
No