Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Popcorn Multipack 10 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Popcorn Multipack 10 Pack
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Popcorn Multipack 10 Pack
200g · Coles
Coles
$2.60
$1.30 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.60
Lowest
$2.60
Highest
$2.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
80g
93.8c / 100g
Best value per 100g
$0.75
100g
95c / 100g
$0.95
100g
$2.60 / 100g
$2.60
120g
$1.75 / 100g
$2.10
200g
$1.30 / 100g
Viewing
$2.60
400g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Katoomba Popcorn Kernels
at Woolworths
1kg
$3.30
33c / 100g
97c less per 100g
Add to cart
Microwave Butter Popcorn 100g
at Aldi
100g
$0.89
89c / 100g
41c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.60
Add from Coles
$2.25 / 100g
$9.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
200g
Store brand
Coles
Salted Popcorn Multipack 10 Pack 200g
at Aldi
200g
$2.39
$1.20 / 100g
10.5c less per 100g
Add to cart