Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pistachios | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Pistachios
Other
Coles own brand
Pistachios
80g · Coles
Coles
$7.20
$9.00 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.20
Lowest
$7.20
Highest
$7.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
80g
$9.00 / 100g
Viewing
$7.20
200g
$3.02 / 100g
$6.05
400g
$3.50 / 100g
$14.00
750g
$2.40 / 100g
Best value per 100g
$18.00
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
80g
Store brand
Coles
Coles
$7.20
Add from Coles