Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pecans | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Pecans
Other
Coles own brand
Pecans
150g · Coles
Coles
$4.30
$2.87 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.30
Lowest
$4.30
Highest
$4.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$2.87 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.30
400g
$3.00 / 100g
$12.00
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
150g
Store brand
Coles
Coles
$4.30
Add from Coles