Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Honey Cashews | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Honey Cashews
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Honey Cashews
200g · Coles
Coles
$7.50
$3.75 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.50
Lowest
$7.50
Highest
$7.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$3.75 / 100g
Viewing
$7.50
400g
$2.38 / 100g
$9.50
400g
$2.38 / 100g
$9.50
400g
$2.38 / 100g
$9.50
750g
$2.13 / 100g
Best value per 100g
$16.00
750g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Roasted & Salted Cashews 750g
at Aldi
750g
$12.99
$1.73 / 100g
$2.02 less per 100g
Add to cart
Natural Cashews 750g
at Aldi
750g
$13.49
$1.80 / 100g
$1.95 less per 100g
Add to cart
Coles
$7.50
Add from Coles
$2.13 / 100g
$16.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
200g
Store brand
Coles
Special
Yumi's Sweet Potato & Cashews Dip
at Woolworths
200g
$3.75
$5.00
$1.88 / 100g
$1.88 less per 100g
Add to cart
Roasted & Salted Cashews 200g
at Aldi
200g
$3.99
$2.00 / 100g
$1.75 less per 100g
Add to cart