Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Peanut Cookies | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Peanut Cookies
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Peanut Cookies
175g · Coles
Coles
$2.20
$1.26 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.20
Lowest
$2.20
Highest
$2.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
175g
$1.26 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.20
180g
$1.39 / 100g
$2.50
252g
$2.98 / 100g
$7.50
252g
$2.98 / 100g
$7.50
400g
$1.50 / 100g
$6.00
400g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Choc Chip Cookies 500g
at Aldi
500g
$2.79
55.8c / 100g
69.9c less per 100g
Add to cart
Cookies & Crème Biscuits 128g
at Aldi
128g
$0.79
61.7c / 100g
64c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.20
Add from Coles
$1.50 / 100g
$6.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
175g
Store brand
Coles
Spiced Cookies Classic 600g
at Aldi
600g
$4.69
78.2c / 100g
47.5c less per 100g
Add to cart
Butternut Snap Cookies 200g
at Aldi
200g
$1.99
99.5c / 100g
26.2c less per 100g
Add to cart