Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Caramilk Marvellous Creations Chocolate Block | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Caramilk Marvellous Creations Chocolate Block
Snacks & Confectionery
Caramilk Marvellous Creations Chocolate Block
190g · Cadbury
Coles
$4.00
$2.11 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
165g
$3.18 / 100g
$5.25
165g
$3.18 / 100g
$5.25
170g
$4.71 / 100g
$8.00
180g
$2.92 / 100g
$5.25
180g
$2.92 / 100g
$5.25
190g
$2.11 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Milk Chocolate Block 180g
at Aldi
180g
$3.49
$1.94 / 100g
16.6c less per 100g
Add to cart
Dark Chocolate Block 180g
at Aldi
180g
$3.49
$1.94 / 100g
16.6c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.00
Add from Coles
Viewing
$4.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Cadbury
Size
190g
Store brand
No