Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Apple Blueberry Blackberry Oat Prebiotics 8+ Months | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Apple Blueberry Blackberry Oat Prebiotics 8+ Months
Fruit & Veg
Apple Blueberry Blackberry Oat Prebiotics 8+ Months
120g · Only Organic
Coles
$1.80
$2.30
$1.50 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.80
Lowest
$1.80
Highest
$1.80
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
15g
$13.33 / 100g
$2.00
15g
$13.33 / 100g
$2.00
120g
$1.50 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.80
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Only Organic
Size
120g
Store brand
No
Coles
$1.80
Add from Coles