Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
8 Months+ Blueberry & Strawberry Corn Sticks | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
8 Months+ Blueberry & Strawberry Corn Sticks
Fruit & Veg
8 Months+ Blueberry & Strawberry Corn Sticks
15g · Only Organic
Coles
$2.00
$2.50
$13.33 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Only Organic
Size
15g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Just Veg. Carrot Sticks
at Woolworths
300g
$3.50
$1.17 / 100g
$12.17 less per 100g
Add to cart
Celery Sticks 300g
at Aldi
300g
$3.99
$1.33 / 100g
$12.00 less per 100g
Add to cart
Coles
$2.00
Add from Coles
Just Veg. Carrot Sticks
at Woolworths
150g
$2.20
$1.47 / 100g
$11.87 less per 100g
Add to cart
Woolworths Celery Sticks Punnet
at Woolworths
300g
$4.90
$1.63 / 100g
$11.70 less per 100g
Add to cart