Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tuna Chunks in Springwater 425g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Tuna Chunks in Springwater 425g
Meat & Seafood
Tuna Chunks in Springwater 425g
425g · PORTVIEW
Aldi
$3.29
77.4c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.29
Lowest
$3.29
Highest
$3.29
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$1.04 / 100g
$0.99
185g
91.4c / 100g
$1.69
425g
77.4c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.29
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
PORTVIEW
Size
425g
Store brand
No
Aldi
$3.29
Add from Aldi