Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tuna Chunks in Springwater 95g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Tuna Chunks in Springwater 95g
Meat & Seafood
Tuna Chunks in Springwater 95g
95g · PORTVIEW
Aldi
$0.99
$1.04 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$0.99
Lowest
$0.99
Highest
$0.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$1.04 / 100g
Viewing
$0.99
185g
91.4c / 100g
$1.69
425g
77.4c / 100g
Best value per 100g
$3.29
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
PORTVIEW
Size
95g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tuna Springwater
at Coles
425g
$3.30
77.6c / 100g
26.6c less per 100g
Add to cart
Aldi
$0.99
Add from Aldi