Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Gluten Free Penne 500g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Gluten Free Penne 500g
Coles
Woolworths
Aldi
Pantry
At 3 stores
Gluten Free Penne 500g
500g · REMANO
Cheapest at Aldi
50% less per 100g than Coles · 49.8c / 100g
$2.49
Coles
Gluten Free Penne · 600g
$6.00
$1.00 / 100g
Add from Coles
Woolworths
Buontempo Gluten Free Pasta Penne · 600g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$2.49
Lowest
$2.49
Highest
$2.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$1.28 / 100g
$4.49
500g
49.8c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.49
Details
Aisle
Pantry
Brand
REMANO
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Penne
at Coles
500g
$0.90
18c / 100g
31.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Pasta Penne
at Woolworths
500g
$0.90
18c / 100g
31.8c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Aldi
$2.49
Add from Aldi
$5.40
90c / 100g
Add from Woolies
Aldi
This one
$2.49
49.8c / 100g
Cheapest
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Aldi ↗
Durum Wheat Pasta Penne Rigate
at Coles
500g
$1.00
20c / 100g
29.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths Pasta Penne Rigate
at Woolworths
500g
$1.00
20c / 100g
29.8c less per 100g
Add to cart