Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Soft Drink Cola Bottle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Soft Drink Cola Bottle
Coles
Woolworths
Drinks
At 2 stores
Soft Drink Cola Bottle
1.25L · Pepsi
Cheapest at Coles
$1.60 less than Woolworths · $1.92 / L
$2.40
Coles
This one
$2.40
$4.00
$1.92 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$2.40
Lowest
$2.40
Highest
$2.40
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600ml
$7.00 / L
$4.20
1.25L
$1.92 / L
Viewing
$2.40
2L
$1.90 / L
Best value per L
$3.80
Details
Aisle
Drinks
Brand
Pepsi
Size
1.25L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
No Sugar Cola 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$1.05 less per L
Add to cart
Cola 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$1.05 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$2.40
Add from Coles
Pepsi Soft Drink Cola Bottle · 1.25L
$4.00
$3.20 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Woolworths Cola Sugar Zero Bottle
at Woolworths
1.25L
$1.15
92c / L
$1.00 less per L
Add to cart
Woolworths Cola Bottle
at Woolworths
1.25L
$1.15
92c / L
$1.00 less per L
Add to cart