Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pink Grapefruit Soda | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Pink Grapefruit Soda
Coles
Woolworths
Other
At 2 stores
Pink Grapefruit Soda
500ml · Fever Tree
Cheapest at Coles
73% less per L than Woolworths · $7.40 / L
$3.70
Coles
This one
$3.70
$4.90
$7.40 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.70
Lowest
$3.70
Highest
$3.70
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Fever Tree
Size
500ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Sodastream Cylinder
at Woolworths
60L
$35.95
59.9c / L
$6.80 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$3.70
Add from Coles
Fever-Tree Pink Grapefruit Soda · 250ml
$6.95
$9.95
$27.80 / L
Special
Add from Woolies
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Coles ↗