Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Milo | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Milo
Coles
Aldi
Pantry
At 2 stores
Milo
1.2kg · Nestle
Cheapest at Coles
5% less per 100g than Aldi · $1.50 / 100g
$18.00
Coles
This one
$18.00
$1.50 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Aldi
Milo 680g · 680g
Price history
Coles
Coles
Aldi
Aldi
Now
$18.00
Lowest
$18.00
Highest
$18.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.90 / 100g
$2.85
150g
$1.90 / 100g
$2.85
350g
$2.00 / 100g
$7.00
620g
$1.53 / 100g
$9.50
990g
$1.11 / 100g
Best value per 100g
$11.00
1.2kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Nestle Milo Breakfast Cereal
at Woolworths
990g
$11.00
$1.11 / 100g
38.9c less per 100g
Add to cart
Milo Cereal 620g
at Aldi
620g
$7.49
$1.21 / 100g
29.2c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$18.00
Add from Coles
$10.79
$1.59 / 100g
Add from Aldi
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Coles ↗
$1.50 / 100g
Viewing
$18.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Nestle
Size
1.2kg
Store brand
No
Special
Nestle Milo Breakfast Cereal
at Woolworths
620g
$7.50
$9.50
$1.21 / 100g
29c less per 100g
Add to cart
Special
Nestle Milo Duo Cereal
at Woolworths
580g
$7.50
$9.50
$1.29 / 100g
20.7c less per 100g
Add to cart