Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cordial Lemon Lime Orange | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Cordial Lemon Lime Orange
Drinks
Cordial Lemon Lime Orange
1L · Diet Rite
Coles
$3.50
$3.50 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
Diet Rite
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Orange Soft Drink 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$2.63 less per L
Add to cart
Orange Mango Drink 3L
at Aldi
3L
$3.99
$1.33 / L
$2.17 less per L
Add to cart
Coles
$3.50
Add from Coles
Woolworths Fruit Drink Orange
at Woolworths
2L
$2.80
$1.40 / L
$2.10 less per L
Add to cart
Woolworths Fruit Drink Orange & Mango
at Woolworths
2L
$2.80
$1.40 / L
$2.10 less per L
Add to cart