Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Artisan Style Oat & Chia Crispbread 150g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Artisan Style Oat & Chia Crispbread 150g
Bakery
Artisan Style Oat & Chia Crispbread 150g
150g · DAMORA
Aldi
$3.49
$2.33 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.49
Lowest
$3.49
Highest
$3.49
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$1.83 / 100g
Best value per 100g
$2.29
125g
$1.83 / 100g
$2.29
150g
$2.33 / 100g
Viewing
$3.49
Details
Aisle
Bakery
Brand
DAMORA
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Salada Crispbread Original
at Coles
250g
$3.40
$1.36 / 100g
96.7c less per 100g
Add to cart
Salada Crispbread Wholemeal
at Coles
250g
$3.40
$1.36 / 100g
96.7c less per 100g
Add to cart
Aldi
$3.49
Add from Aldi
Salada Crispbread Sourdough
at Coles
250g
$3.40
$1.36 / 100g
96.7c less per 100g
Add to cart
Crispbread Original Rye
at Coles
250g
$4.25
$1.70 / 100g
62.7c less per 100g
Add to cart