Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Slow Cooked Steak & Pepper Pies 2 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Slow Cooked Steak & Pepper Pies 2 Pack
Frozen
Slow Cooked Steak & Pepper Pies 2 Pack
400g · Charlotte's Bakery
Coles
$6.00
$12.00
$1.50 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Charlotte's Bakery
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Meat Pies 6 Pack 900g
at Aldi
900g
$5.49
61c / 100g
89c less per 100g
Add to cart
Party Pies 24 Pack 1.12kg
at Aldi
1.12kg
$8.89
79.4c / 100g
70.6c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.00
Add from Coles
Apple Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
70.2c less per 100g
Add to cart
Apple & Blackberry Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
70.2c less per 100g
Add to cart