Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Banoffee Snack Pies 4 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Banoffee Snack Pies 4 Pack
Frozen
Banoffee Snack Pies 4 Pack
450g · Nanna's
Coles
$6.90
$1.53 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.90
Lowest
$6.90
Highest
$6.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Nanna's
Size
450g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Meat Pies 6 Pack 900g
at Aldi
900g
$5.49
61c / 100g
92.3c less per 100g
Add to cart
Party Pies 24 Pack 1.12kg
at Aldi
1.12kg
$8.89
79.4c / 100g
74c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.90
Add from Coles
Apple Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
73.5c less per 100g
Add to cart
Apple & Blackberry Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
73.5c less per 100g
Add to cart