Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen Mango Chunks | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Mango Chunks
Coles
Woolworths
Frozen
At 2 stores
Frozen Mango Chunks
750g · Creative Gourmet
Cheapest at Coles
0% less per 100g than Woolworths · $1.07 / 100g
$8.00
Coles
This one
$8.00
$1.07 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Creative Gourmet Frozen Mango Chunks · 500g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$1.88 / 100g
$5.65
300g
$1.88 / 100g
$5.65
500g
$1.00 / 100g
Best value per 100g
$5.00
750g
$1.07 / 100g
Viewing
$8.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Creative Gourmet
Size
750g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Creative Gourmet Frozen Banana Chunks
at Woolworths
500g
$5.00
$1.00 / 100g
6.7c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$8.00
Add from Coles
$5.35
$1.07 / 100g
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Coles ↗