Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Angus Beef Cheese & Bacon Pies 4 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Angus Beef Cheese & Bacon Pies 4 Pack
Frozen
Angus Beef Cheese & Bacon Pies 4 Pack
700g · Four'N Twenty
Coles
$9.50
$13.50
$1.36 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$9.50
Lowest
$9.50
Highest
$9.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
160g
$2.81 / 100g
$4.50
700g
$1.36 / 100g
Viewing
$9.50
1.12kg
93.8c / 100g
Best value per 100g
$10.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Four'N Twenty
Size
700g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Meat Pies 6 Pack 900g
at Aldi
900g
$5.49
61c / 100g
74.7c less per 100g
Add to cart
Party Pies 24 Pack 1.12kg
at Aldi
1.12kg
$8.89
79.4c / 100g
56.3c less per 100g
Add to cart
Coles
$9.50
Add from Coles
Apple Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
55.9c less per 100g
Add to cart
Apple & Blackberry Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
55.9c less per 100g
Add to cart