Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Shredded Chicken Breast Mayonnaise 85g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Shredded Chicken Breast Mayonnaise 85g
Pantry
Shredded Chicken Breast Mayonnaise 85g
85g · CORALE
Aldi
$1.29
$1.52 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.29
Lowest
$1.29
Highest
$1.29
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
CORALE
Size
85g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Whole Egg Mayonnaise
at Coles
445g
$2.80
62.9c / 100g
88.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths Whole Egg Mayonnaise
at Woolworths
440g
$2.80
63.6c / 100g
88.1c less per 100g
Add to cart
Aldi
$1.29
Add from Aldi
Mayonnaise
at Coles
470g
$3.10
66c / 100g
85.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths Traditional Mayonnaise
at Woolworths
470g
$3.10
66c / 100g
85.8c less per 100g
Add to cart