Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen Salmon Fillets | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Salmon Fillets
Frozen
Coles own brand
Frozen Salmon Fillets
750g · Coles
Coles
$26.00
$3.47 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$26.00
Lowest
$26.00
Highest
$26.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
425g
$1.15 / 100g
$4.90
750g
$3.47 / 100g
Viewing
$26.00
1kg
$1.10 / 100g
Best value per 100g
$11.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Coles
Size
750g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Basa Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$6.99
69.9c / 100g
$2.77 less per 100g
Add to cart
Woolworths Frozen Basa Fillets
at Woolworths
1kg
$7.70
77c / 100g
$2.70 less per 100g
Add to cart
Coles
$26.00
Add from Coles
Golden Crumbed Fish Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
$2.62 less per 100g
Add to cart
Crispy Battered Fish Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
$2.62 less per 100g
Add to cart