Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Original Vanilla Lil Pops 9 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Original Vanilla Lil Pops 9 Pack
Frozen
Original Vanilla Lil Pops 9 Pack
500ml · Peters
Coles
$8.00
$16.00 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Peters
Size
500ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Plat-A-Pops Rainbow 8 Pack 560ml
at Aldi
560ml
$4.99
$8.91 / L
$7.09 less per L
Add to cart
Woolworths Frozen Yoghurt Pops
at Woolworths
540ml
$5.00
$9.26 / L
$6.74 less per L
Add to cart
Coles
$8.00
Add from Coles
Bulla Fruity Pops Raspberry & Mango Sticks
at Woolworths
700ml
$10.00
$14.29 / L
$1.71 less per L
Add to cart