Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Coconut Cream Light 400ml | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Coconut Cream Light 400ml
Dairy & Eggs
Coconut Cream Light 400ml
400ml · ASIA GREEN GARDEN
Aldi
$1.69
$4.22 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$1.69
Lowest
$1.69
Highest
$1.69
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
ASIA GREEN GARDEN
Size
400ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Light Milk
at Coles
3L
$6.40
$2.13 / L
$2.09 less per L
Add to cart
Light Milk
at Coles
2L
$4.70
$2.35 / L
$1.88 less per L
Add to cart
Aldi
$1.69
Add from Aldi
Light Start Milk
at Coles
2L
$5.05
$2.52 / L
$1.70 less per L
Add to cart
Dairy Farmers Light Milk
at Woolworths
2L
$5.05
$2.52 / L
$1.70 less per L
Add to cart