Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Light Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Light Milk
Coles
Woolworths
Aldi
Dairy & Eggs
At 3 stores
Light Milk
3L · Devondale
Cheapest at Woolworths
23% less per L than Coles · $1.65 / L
$4.95
Coles
This one
$6.40
$2.13 / L
Add from Coles
Woolworths
Woolworths Lite Milk · 3L
$4.95
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$6.40
Lowest
$6.40
Highest
$6.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1.2L
$5.25 / L
$6.30
1.2L
$5.21 / L
$6.25
1.2L
$5.21 / L
$6.25
2L
$2.35 / L
$4.70
2L
$2.35 / L
$4.70
3L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
6c less per L
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$4.95
Add from Woolies
$1.65 / L
Cheapest
Add from Woolies
Aldi
Light Milk 2L · 2L
$3.39
$1.70 / L
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Coles ↗
$2.13 / L
Best value per L
Viewing
$6.40
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Devondale
Size
3L
Store brand
No