Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lemon Crumb Fish Fillets | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Lemon Crumb Fish Fillets
Frozen
Lemon Crumb Fish Fillets
1kg · I&J
Coles
$15.00
$1.50 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$15.00
Lowest
$15.00
Highest
$15.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
425g
$1.88 / 100g
$8.00
425g
$1.88 / 100g
$8.00
425g
$1.88 / 100g
$8.00
500g
$2.40 / 100g
$12.00
1kg
$1.50 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$15.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Basa Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$6.99
69.9c / 100g
80.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths Frozen Basa Fillets
at Woolworths
1kg
$7.70
77c / 100g
73c less per 100g
Add to cart
Coles
$15.00
Add from Coles
Frozen
Brand
I&J
Size
1kg
Store brand
No
Golden Crumbed Fish Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
65.1c less per 100g
Add to cart
Crispy Battered Fish Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
65.1c less per 100g
Add to cart