Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Korean Style Potato Corn Dog | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Korean Style Potato Corn Dog
Frozen
Korean Style Potato Corn Dog
400g · Bibigo
Coles
$5.00
$7.95
$1.25 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.25 / 100g
Viewing
$5.00
450g
$1.11 / 100g
Best value per 100g
$5.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Bibigo
Size
400g
Store brand
No
Coles
$5.00
Add from Coles