Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bleach Lemon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Bleach Lemon
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
Bleach Lemon
2.5L · White King
Cheapest at Coles
34% less per L than Woolworths · $2.32 / L
$5.80
Coles
This one
$5.80
$2.32 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
White King Bleach Lemon · 1.25L
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.80
Lowest
$5.80
Highest
$5.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
700ml
$9.29 / L
$6.50
750ml
$5.33 / L
$4.00
2.5L
$2.32 / L
Best value per L
Viewing
$5.80
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
White King
Size
2.5L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
at Aldi
1L
$1.39
$1.39 / L
93c less per L
Add to cart
Shine Dishwashing Liquid Lemon
at Woolworths
1L
$1.40
$1.40 / L
92c less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$5.80
Add from Coles
$4.40
$3.52 / L
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Coles ↗