Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Australian Extra Virgin Olive Oil with Truffle Infused Oil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Australian Extra Virgin Olive Oil with Truffle Infused Oil
Pantry
Australian Extra Virgin Olive Oil with Truffle Infused Oil
250ml · THE OLIVE TREE
Aldi
$6.99
$27.96 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.99
Lowest
$6.99
Highest
$6.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$27.96 / L
Viewing
$6.99
750ml
$18.65 / L
$13.99
1L
$8.79 / L
Best value per L
$8.79
1L
$13.29 / L
$13.29
3L
$15.00 / L
$44.99
3.78L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Canola Oil
at Coles
4L
$11.90
$2.98 / L
$24.98 less per L
Add to cart
Woolworths Australian Canola Oil
at Woolworths
4L
$11.90
$2.98 / L
$24.98 less per L
Add to cart
Aldi
$6.99
Add from Aldi
$10.31 / L
$38.99
Details
Aisle
Pantry
Brand
THE OLIVE TREE
Size
250ml
Store brand
No
Woolworths Blended Vegetable Oil
at Woolworths
4L
$11.90
$2.98 / L
$24.98 less per L
Add to cart
Canola Oil
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$24.96 less per L
Add to cart