Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Louisiana Style Chicken Breast Burgers 600g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Louisiana Style Chicken Breast Burgers 600g
Frozen
Louisiana Style Chicken Breast Burgers 600g
600g · FARMWOOD
Aldi
$9.99
$1.67 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$9.99
Lowest
$9.99
Highest
$9.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
FARMWOOD
Size
600g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Australian Beef Burgers
at Coles
800g
$9.30
$1.16 / 100g
50.3c less per 100g
Add to cart
Crumbed Chicken Burgers
at Coles
1kg
$12.00
$1.20 / 100g
46.5c less per 100g
Add to cart
Aldi
$9.99
Add from Aldi
Special
Fry's Plant-Based Burgers Chicken Style
at Woolworths
320g
$5.00
$7.50
$1.56 / 100g
10.3c less per 100g
Add to cart