Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Vanilla Shea Moisturising Body Wash | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Vanilla Shea Moisturising Body Wash
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
Vanilla Shea Moisturising Body Wash
725ml · OC Naturals
Cheapest at Woolworths
$4.00 less than Coles · $5.52 / L
$4.00
Coles
This one
$8.00
$11.03 / L
Add from Coles
Woolworths
OC Naturals Vanilla Shea Moisturising Body Wash · 725ml
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
OC Naturals
Size
725ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Dishwashing Liquid Lemon Fragrance 1L
at Aldi
1L
$1.39
$1.39 / L
$4.13 less per L
Add to cart
Di-San Pre Wash Stain Remover 750ml
at Aldi
750ml
$2.09
$2.79 / L
$2.73 less per L
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$4.00
Add from Woolies
$4.00
$8.00
$5.52 / L
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Liquid Hand Wash Refill 1L
at Aldi
1L
$3.00
$3.00 / L
$2.52 less per L
Add to cart
Dishwashing Liquid Original 950ml
at Aldi
950ml
$2.99
$3.15 / L
$2.37 less per L
Add to cart