Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Apple Juice 6 Pack 250ml | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Apple Juice 6 Pack 250ml
Drinks
Apple Juice 6 Pack 250ml
1.5L · WESTCLIFF
Aldi
$3.15
$2.10 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.15
Lowest
$3.15
Highest
$3.15
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1L
$2.39 / L
$2.39
1.5L
$2.10 / L
Viewing
$3.15
2L
$1.29 / L
Best value per L
$2.59
2L
$1.29 / L
$2.59
2L
$1.29 / L
$2.59
Details
Aisle
Drinks
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Apple Juice
at Coles
2L
$2.70
$1.35 / L
75c less per L
Add to cart
Apple & Mango Juice
at Coles
2L
$2.70
$1.35 / L
75c less per L
Add to cart
Aldi
$3.15
Add from Aldi
Brand
WESTCLIFF
Size
1.5L
Store brand
No
Apple & Blackcurrant Juice
at Coles
2L
$2.70
$1.35 / L
75c less per L
Add to cart
Juice Breakfast
at Coles
2L
$2.70
$1.35 / L
75c less per L
Add to cart