Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Eucalyptus Oil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Eucalyptus Oil
Pantry
Coles own brand
Eucalyptus Oil
175ml · Coles
Coles
$12.25
$70.00 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$12.25
Lowest
$12.25
Highest
$12.25
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
175ml
$70.00 / L
Viewing
$12.25
500ml
$18.00 / L
$9.00
750ml
$5.33 / L
$4.00
1L
$14.00 / L
$14.00
2L
$3.00 / L
$6.00
4L
$2.98 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Vegetable Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$67.25 less per L
Add to cart
Canola Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$67.25 less per L
Add to cart
Coles
$12.25
Add from Coles
$11.90
Details
Aisle
Pantry
Brand
Coles
Size
175ml
Store brand
Coles
Woolworths Australian Canola Oil
at Woolworths
4L
$11.90
$2.98 / L
$67.03 less per L
Add to cart
Woolworths Blended Vegetable Oil
at Woolworths
4L
$11.90
$2.98 / L
$67.03 less per L
Add to cart