Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chocolate Flavoured Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Chocolate Flavoured Milk
Snacks & Confectionery
Chocolate Flavoured Milk
2L · Big M
Coles
$6.95
$3.48 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.95
Lowest
$6.95
Highest
$6.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300ml
$8.83 / L
$2.65
600ml
$6.50 / L
$3.90
750ml
$5.40 / L
$4.05
2L
$3.48 / L
Best value per L
Viewing
$6.95
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Big M
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chocolate Flavoured Milk 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
98c less per L
Add to cart
Coles
$6.95
Add from Coles