Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Harvest Snaps Original Salted 200g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Harvest Snaps Original Salted 200g
Snacks & Confectionery
Harvest Snaps Original Salted 200g
200g · HARVEST SNAPS
Aldi
$4.69
$2.35 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.69
Lowest
$4.69
Highest
$4.69
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
HARVEST SNAPS
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Peanuts Unsalted
at Coles
375g
$2.80
74.7c / 100g
$1.60 less per 100g
Add to cart
Peanuts Salted
at Coles
375g
$2.80
74.7c / 100g
$1.60 less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.69
Add from Aldi
Roasted & Salted Peanuts
at Coles
1.3kg
$10.00
76.9c / 100g
$1.58 less per 100g
Add to cart
Salted Mixed Nuts
at Coles
375g
$3.30
88c / 100g
$1.47 less per 100g
Add to cart