Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Styling Gel Tub Maximum Hold | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Styling Gel Tub Maximum Hold
Household & Personal Care
Styling Gel Tub Maximum Hold
250g · Vo5
Coles
$6.00
$2.40 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Vo5
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Strong Hold Hair Spray 400g
at Aldi
400g
$4.39
$1.10 / 100g
$1.30 less per 100g
Add to cart
Special
TRESemme Hairspray Extra Hold
at Woolworths
360g
$4.50
$10.50
$1.25 / 100g
Coles
$6.00
Add from Coles
$1.15 less per 100g
Add to cart
Cedel Hair Spray Firm Hold
at Woolworths
250g
$5.00
$2.00 / 100g
40c less per 100g
Add to cart