Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
TRESemme Hairspray Extra Hold | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
TRESemme Hairspray Extra Hold
Household & Personal Care
TRESemme Hairspray Extra Hold
360g · TRESemme
Woolworths
$4.50
$10.50
$1.25 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
75g
$6.67 / 100g
$5.00
360g
$1.25 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.50
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
TRESemme
Size
360g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Strong Hold Hair Spray 400g
at Aldi
400g
$4.39
$1.10 / 100g
15.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.50
Add from Woolies