Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chocolate Milk 600ml | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Chocolate Milk 600ml
Snacks & Confectionery
Chocolate Milk 600ml
600ml · OAK
Aldi
$3.19
$5.32 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.19
Lowest
$3.19
Highest
$3.19
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
OAK
Size
600ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$2.32 less per L
Add to cart
Special
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.20
$6.90
$3.10 / L
$2.22 less per L
Aldi
$3.19
Add from Aldi
Add to cart
Special
Lactose Free Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.20
$6.90
$3.10 / L
$2.22 less per L
Add to cart
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.95
$3.48 / L
$1.84 less per L
Add to cart